KOMPLET FARB DO SZKŁA PIDILITE 85 ML

 

Farby Fevicryl Glass Colour Kit to gotowy zestaw przeźroczystych farbek do malowania na szkle zawiera 6 farb po 10 ml, rozpuszczalnik oraz konturówkę - wszystko czego potrzeba! Sposób użycia: Obie strony szybki umyć wodą. Wytrzeć do sucha miękką bawełnianą ściereczką. Wzór obrazka umieścić pod szybką. Przy użyciu konturówki skopiować projekt na powierzchnię szkła. Konturówkę poprowadzić pod kątem 40° - 60°. Kontur wysycha około 30 minut. Następnie należy wypełnić farbą powstałe pola i pozostawić do wyschnięcia przez 24 h.

KOMPLET FARB DO CERAMIKI NA ZIMNO PIDILITE 60 ML


Fevicryl Hobby Ideas Ceramic Colours
to gotowe do użycia, wodne farby do ceramiki, których użycie jest naprawdę proste! Jasne półprzeźroczyste kolory w tym zestawie idealnie nadają się do użycia na ceramice. Zestaw zawiera 6 słoiczków po 10 ml.
Sposób użycia: Nanieś kontury kształtów, który chcesz przenieść na powierzchnie, wstrząśnij słoiczek z farba, wypełnij kształty farbą ceramic colours. Należy poczekać 3 - 5 godzin aż farb przeschnie. Całkowite utrwalenie potrwa od 8 do 10 dni (zależy od grubości warstwy farby). Nie wolno dodawać wody, jeśli farby mają spełniać swoją funkcję.
Przyspieszenie schnięcia: Aby przyspieszyć schnięcie farby można wypalić pracę w zwykłym piekarniku w temperaturze 150°C przez 30 min. lub w mikrofalówce przy mocy 360 Wat przez 5 min lub przy pomocy suszarki do włosów 1200 Wat przez 20 min. Przy wypalaniu trzeba pamiętać, że przy większej temperaturze i czasie kolory mogą zrobić się ciemniejsze lub nawet popękać.
Czyszczenie Pracy: Delikatnie gąbką wodą i mydłem. Nie należy zanurzać pracy w wodzie czy skrobać.
Uwaga: Nie wolno używać malowanych przedmiotów do bezpośredniego kontaktu z produktami spożywczymi.

KOMPLET KONTURÓWEK Z BROKATEM 6 X 10,5 ML PIDILITE

Komplet klejów w tubkach z brokatem, 6 kolorów o poj. 10,5 ml Można go używać na różnych powierzchniach, np. karton, drewno, ceramika.

Kontakt: +48 531 441 555  E-mail: passa@pasmanteriagrochow.pl

Do góry