Tu jesteś:  Passa > Kleje

KLEJE

Klej do cyrkonii, cekin, piór itp. Ekologiczny silnie wiążący, wysycha po 1 godzinie. Atelier 120 ml Pocket 15 ml

HI - TACK klej 115 ml do ogólnego stosowania miękki i przezroczysty. Skleja tkaniny, jedwab, papier, szkło, metal, drzewo, plastik. Bezpieczny i nietoksyczny. Rozcieńczany wodą (bez rozpuszczalników). Silnie wiążący, wolnoschnący (4 godz.).

Klej UHU por 50 ml jest  przezroczystym, szybkim klejem do wszystkich powszechnie używanych twardych pianek, takich jak styropian, a szczególnie do klejenia ich do drewna, metali, tynku, ceramiki, papieru, tekstylii i wielu tworzyw sztucznych. Nie nadaje się do PE i PP. Elastyczna spoina jest odporna na wodę i temperaturę od (-30°C to +70°C), i wolna od kwasów i zasad.

UHU Klej uniwersalny 35 ml nadający się praktycznie do wszystkich materiałów. Materiały: porcelana, drewno, metal, szkło, ceramika, Plexiglas, zamsz, skóra, korek, materiały i tekstylia, karton, papier. UHU Klej Uniwersalny jest idealny do napraw domowych, prac ręcznych, szkoły i biura. Nie używać do styropianu.
Sposób użycia: Nałóż cienką warstwę UHU Klej Uniwersalny na jedną powierzchnię, ściśnij razem, dopasuj jeżeli trzeba - gotowe. Klejąc materiały nieabsorbujące (np. ceramikę, metal i  szkło) nałóż cienką warstwę na obie powierzchnie (suche i odtłuszczone), zostaw na chwilę, nałóż następną cienką warstwę i ściśnij razem.

UHU Power 45 g to bardzo silny, przezroczysty i szybkoschnący klej uniwersalny.
Zastosowanie: Klej do drewna, tworzyw sztucznych, ceramiki, szkła, metali, skór, gumy, materiałów włókienniczych, filcu, korka i tektury.

Klej UHU Strong & Safe 7g
Super silny i super uniwersalny klej kontaktowy nowej generacji do praktycznie wszystkich giętkich, twardych, porowatych i nieporowatych materiałów takich jak: porcelana, ceramika, większość tworzyw, metale, drewno, szkło, skóra, guma, styropian, karton, papier i wiele innych. Nie nadaje się do PE/Pp oraz skórzanej odzieży. Wiązanie jest bardzo silne i elastyczne, odporne na drgania, wilgoć i temperatuty od - 50°C do +100°C. Bezzapachowy, schnie przezroczyście. Nie klei palców.

Klej UHU SUPER GLUE ULTRA FAST 3 g z aplikatorem, klej błyskawiczny, do porcelany, metalu, gumy, ceramiki, drewna itd., klei w kilka sekund.

Kontakt: +48 531 441 555  E-mail: passa@pasmanteriagrochow.pl

Do góry